Freze rrotulluse

2 000 LEK

3 000 000 LEK

Shitet nga: myqerem 26 Gush 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Fier
shes frez rrotulluse me thika te reja freza hyn 40 cm thellesi thikat jan 40 cm te gjata freza ka tre dalje per kryqin te shpejta te mesme dhe te ngadalta fereza ka ardhur nga itali ne shqiperi nuk eshte perdororur .2 e 65 e gjer perdoret nga traktorat 70 kv e lart shitet per arsyje sepse u shit traktori shitet 2 milijon lek DISKUTOHET
myqerem
0682555370
Leaflet
Në fillim