Kubota GL 32

0 LEK

Shitet nga: Margarit Muha 27 Nën 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shes zetor kubota GL32.dy dirifencjal .fuqia motorrike 32kv.me 3000 ore pune.me goma te reja.ne gjendje shume te mire pune si motorrike dhe xhenerike.
Margarit Muha
0685523016
Leaflet
Në fillim