Makin mbjellse per fara te imta dhe frez 220m t

1 000 EUR

Shitet nga: adi 23 Korr 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
makina mark suedese eshte per fara te imta grur jonxh etj
Cmimi i diskutushem
Per inf na kontaktoni 0684297085
Freza terra 220 1700lek
ose ndrohen me lidhse bari
Leaflet
Në fillim