FREZE SICMA 2.50 MT - VITI 2004 - PERFEKTE

1 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: M.a.B Albania - www.mabalbania.com 08 Jan 16:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Durrës
FREZE SICMA 2.50 MT - VITI 2004 - PERFEKTE

MUNDESI NDRRIMI
MUNDESI KREDITIMI
OKAZION
CMIMI NE WHATSAPP
00355683670118
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
M.A.B Albania operon ne fushen e makinerive bujqesore me nje eksperience mbi 10 vjecare. Ne jemi furnizues per mjetet bujqesore te reja dhe te perdorura te te gjitha markave perendimore, nga traktore me goma ose me zinxhire deri ne agregate te ndyshem te sektorit bujqesor. M.a.B. Albania eshte ne gjendje per te permbushur te gjitha kerkesat tuaja duke perfshire sherbimin, mirmbajtjen, pjese kembimi te reja dhe te perdorura, trajnimin dhe konsulencen.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Durres-Tirane, prane ekspozites MESHKURTI, Xhafzotaj, Durres Tregoje në hartë
00355683670118
https://www.mabalbania.com
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
00355683670118
Leaflet
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
POMPE HIDRAULIKE JOHN DEERE 1950 -1640 -2040 -2140 42 500 LEK
OFERTE OFERTE OFERETE LAMBORGHINI 1556 DT     11 500 EUR
OFERTE OFERTE OFERTE FORD 6600 + GASPARDO ME PLEH 5 800 EUR
OFERTE OFERTE OFERTE GALLIGNANI 5100       2 999 EUR
Në fillim