Shiten dhe nrrohenen 13.6 36 me 16. 9 30

0 LEK

Shitet nga: Shitet nga un 08 Maj 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibër
Nrroj gomat rodjal 13.6.36 me gjith disk goma jan te reja nrrohen me goma 16.9. 30 gomat te jen ne gjendje te mir
Rrethi i diskut te moco 14 cnti. Kurze nga bolona ne dollon 18 ana e brenshme
Shitet nga un
  Online
0685743892
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione