shite frez marleti 205 ban nrrohet me frez 220

0 LEK

Shitet nga: Shitet nga un 08 Maj 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibër
Shitet o se nrrohet me ma te madhe 220 freza e gatshme per pun me te gjitha sherbime me gudhineta te reja dhe permistopa te ri vaj te nrruar e nrroj se asht e vogel per zotorin me dufet ma e madhe 220 nrrohet vetem me freza qe jan me ingranash dhe me nrrim gjirosh
Shitet nga un
  Online
0684357892
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione