motor pomp uji

5 500 EUR

8 000 EUR

Shitet nga: Kejdi 20 Shk 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Shitet motor pomp uji te presionit te lart ...4 helika, 230 metra lartesi ,...ka motor 6 pistonsh diesel WV i thate , me paket elektronike ndezje dhe fikje automatike dhe njekohesisht riprodhim energjie
Eshte e ardhur nga gjermania dhe ne gjendje pune shum te mir.
Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim