Zinxhir Elevatori Kallinjsh (E514)

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO-TRAK 24 Sht 23:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Zinxhir Elevatori Kallinjsh
per Kombajna Fortschritt E514
AUTO-TRAK
Tregeria e mjeteve dhe makinerive bujqesore dhe industriale.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada TR-DR, Maminas, KM 16 Tregoje në hartë

AUTO-TRAK
+355696050066
Leaflet
DISK NARDI (ORIGJINAL) me 22 Disqe 0 LEK
Kisel Shkriftues Toke me 5 element (seria e lehte) 0 LEK
Traktor John Deere 6M 0 LEK
Pjese kembimi per Freza NARDI 0 LEK
Në fillim