GOMA 520-70-34 RADIALE MARKA TAURUS - MICHELIN

1 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: M.a.B Albania - www.mabalbania.com 07 Tet 14:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
GALLIGNANI PTX 3490 SAPO KA HYRE GJENDJE PERFEKTE 1 LEK
DEUTZ AGROTRON 6.05 - PER PJESE - GJENDJE PERFEKTE 230 000 LEK
FORD 6600 - 70 KF - GJENDJE PERFEKTE - OKAZION 750 000 LEK
OFERTE OFERTE OFERTE - BILAME 1.90 GASPARDO   600 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Lushnjë
GOMA 520-70-34 RADIALE
MARKA TAURUS - MICHELIN .
GJENDJE 90%
OKAZION
OFERTE
MUNDESI NDRRIMI
MUNDESI KREDITIMI
CMIMI NE WHATSAPP
00355683670118

PER CDO INFO DERGO FOTO NE WHATSAPP
- 00355683670118


ADRESA:
AUTOSTRADA DURRES-TIRANE,KM.4
PRANE EKSPOZITES MESHKURTI
2019 XHAFZOTAJ - DURRES

Kemi pjese kembimi per traktora te ndryeshem Perendimore si:
Aebi, Agrifull, agiful, agrefull, agerful, agri, aros,arbos, BARBIERI, BCS, BSC, BBS, BEDOGNI, BENASI, BENASSI, BENFRA, CATERPILAR, JCB, BJC, TKL, JBC, BERTOLINI, YABE, EMAK, NIBI, NIBBI, BMW, AUDI, MERCEDES BENZ, BENS, BENS, MERCEDEZ, BRUMITAL, CAMISA, CARON, CARRARO, CARARO, KARARO, KARRARO, ANTONIO CARRARO, CASE, INTERNATIONAL, CASORZO, CLAAS, CLAS, CLASS, KLAS, KLAAS, DEUTZ, DOJC, DOJQ, DOUTZ, DEUTS, DIESSE, DISALCAR, EUROGARDEN, ERREPI, KUBOTA, ISEKI, EUROSYSTEMS, FENDT, FERRARI, FERARI, FIAT, OM, FIATAGRI, FJAT, FJATAGRI, IVECO, FIATALLIS, FORT, FOTON, MATRAS, GOLDONI, HURLIMANN, HURLIMAN, IMER, ITMA, JOHN DEERE, JON DER, JON DERE, LAMBORGHINI, LAMBO, LAMBORGINI, LAMBORGJINI, LAMBOGJINI, LANDINI LONDINI, LANDI, LAVERDA, MAB, MASSEY FERGUSON, MASEI, MASEY, MASEJA, FERGUSON, MIRA, NIBBI, PASQUALI, PGS, GRILLO, RANDI, RAPID, GOLF, A3, A2, Q1, Q2 ,Q3, Q4, Q5, Q6, Q7, Q8, Q9, A4, A5, A6, A7, A8, C CLAS, C KLAS, RENAULT, SAME, SEP, STEYR, UNIVERSAL , UTB, URSUS, VALPADANA, VALTRA, ZETOR, ETJ ETJ
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
M.A.B Albania operon ne fushen e makinerive bujqesore me nje eksperience mbi 10 vjecare. Ne jemi furnizues per mjetet bujqesore te reja dhe te perdorura te te gjitha markave perendimore, nga traktore me goma ose me zinxhire deri ne agregate te ndyshem te sektorit bujqesor. M.a.B. Albania eshte ne gjendje per te permbushur te gjitha kerkesat tuaja duke perfshire sherbimin, mirmbajtjen, pjese kembimi te reja dhe te perdorura, trajnimin dhe konsulencen.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Durres-Tirane, prane ekspozites MESHKURTI, Xhafzotaj, Durres Tregoje në hartë
00355683670118
https://www.mabalbania.com
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
00355683670118
Leaflet
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
SHITUR - TA GEZOJE DHE TI SHKOJE MBARE - PZ 16  50 000 LEK
OFERTE OFERTE OFERTE SAME MINITAURO 60      4 999 EUR
OFERTE OFERTE -  GALLIGNANI 5100 - POTHUAJSE E RE 5 850 EUR
SHITUR FIER - TA GEZOJE - LANDINI BLIZZARD 65 650 000 LEK
Në fillim