LANDINI 8880 PER PJES I ARDHUR NGA ITALIA

1 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: M.a.B Albania - www.mabalbania.com 23 Tet 17:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
LANDINI 8880 PER PJES
I ARDHUR NGA ITALIA .
PJESE ORIGJINALE
CMIME KONKURUESE
PER INFO SHKRUAJ NE WHATSAPP
00355683670118
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
M.A.B Albania operon ne fushen e makinerive bujqesore me nje eksperience mbi 10 vjecare. Ne jemi furnizues per mjetet bujqesore te reja dhe te perdorura te te gjitha markave perendimore, nga traktore me goma ose me zinxhire deri ne agregate te ndyshem te sektorit bujqesor. M.a.B. Albania eshte ne gjendje per te permbushur te gjitha kerkesat tuaja duke perfshire sherbimin, mirmbajtjen, pjese kembimi te reja dhe te perdorura, trajnimin dhe konsulencen.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Durres-Tirane, prane ekspozites MESHKURTI, Xhafzotaj, Durres Tregoje në hartë
00355683670118
https://www.mabalbania.com
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
00355683670118
Leaflet
Në fillim