Publikuar: Shk 24 2023 03:44

Pjese per E 514

LEK

Publikuar: Shk 24 03:44
Shikime: 186
Pjese te reja per kombanje E514. Akse te gomave te pasme , rrip ecje , rrip badiatori, rrip 3sh i makinerise , rrip dysh i hedrit, rrip dysh i shkarkimit, rrip 25x3500, rrip 17x3150 , rrip 17x1750. Lama per thiken te reja origjinale forttschrit, aks i lekuidalit te hedrit. Motorr ifa cilinder kollodok pomp vaj dhe pistonat. Gishta te rinj me kunderlam
Fortschrit
Maschio nardi gaspardo john deere gallignani
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
186
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683011853

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione