SHITET OKAZION

1 EUR

Shitet nga: Juli 23 Pri 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Freza esht ne gjendje te mir..disponon plyk dhe pomp spekratje..te interesuarit te kontaktojn ne nr tel
0693743149
0695841772
Cmim i diskutushem
Leaflet
Në fillim