Freze dhe makine mbjellse 3m kombine

4 000 EUR

Shitet nga: bardhi 10 Korr 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
shitet freze +makin mbjellse 3m nje proces pune
bardhi
0676639012

WhatsApp:
0676639012
Në fillim