MOTORRA 14 12 10 CV PER PUNIM TOKE LOMBARDINI

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: agron 29 Nën 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Ofrojm motozzapa per punim toke lombardini 14 12 10 cv te reja te perdorura si dhe pjese kembimi te reja dhe te perdorura motorrat jan me garanci jan italjan ofrojm marka si lombardini ,acme ,ruggerini,slanzi te gjitha tipet si dhe cmime me leverdi .. Mirpresim telefonatat tuaja
Leaflet
Në fillim