MOTORR ACME ME RIMORGIO ME TRANSMESION 4×4

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: agron 24 Mar 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Motorri eshte i sapo ardhur nga italia eshte me rimorgio me transmesion 4x4 motorri eshte 14 cv Marca -ACME Kambio - BENASI motorri eshte ne gjendje shum te mire te 4-tra gomat e reja jepet me 1 vit garanci nga servisi si dhe disponojm cdo lloj pjese qe ju duhet te reja dhe te perdorura ..Mirpresim telefonatat tuaja
Leaflet
Në fillim