MOTOKULTIVATOR PASQUALE

Shitet nga: agron 24 Mar 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Motorri eshte ne gjendje te mire i ardhur nga italia jepet me granci nga servisi LOMBARDINI si dhe disponojm cdo lloj pjese qe ju duhet
Leaflet
Në fillim