kerokoj frez machio,italiane me zinxhir te jet 2e5

0 LEK

Shitet nga: -- 01 Pri 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
gjithashtu kerkoj dhe plyg nardi 2ose 3 vesh .te kapi deri ne 80-90cm.kush ka te telefonoj ne numrin 0695839301
.flm per mirkuptimin
Leaflet
Në fillim