Publikuar: Shk 24 2023 03:48

Makine mbjellese gruri me pleh mascar arizona kombi 250

EUR

Publikuar: Shk 24 03:48
Shikime: 399
Makine mbjellese gruri dhe per farera te imeta super gjendje . Disponon dhe kosh per hedhjen e plehut kimit . Viti prodhimit 2016 me 21 rreshta . Kambio ne vaj . Sinjalstik stopa. Cmimi 8.000 euro .
Maschio nardi gallignani mascar arizona kombi john deere new holland same lamborghini gaspardo kuhn
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
399
0683011853

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione