Makin mbiellse per miser

2 000 EUR

3 000 EUR

Shitet nga: elson 19 Mar 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Makin mbiellse misri luledielli dhe fasule me pleh gati e re e sapo ardhur nga italia
Leaflet
Në fillim