SHITUR - GALLIGNANI 5100 - POTHUAJSE E RE

1 750 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: M.a.B Albania - www.mabalbania.com 12 Mar 16:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
DEUTZ DX140 - 4X4 - 140 KF - GJENDJE PERFEKTE  9 500 EUR
GOMA KLEBER - RADIALE 540-65-38          1 EUR
FIATAGRI 180-90 - 4X4 - 180 KF - GJENDJE PERFEKTE 1 890 000 LEK
OFERTE OFERTE KOLLODOK FIATAGRI - 70-90 - 80-90 . 29 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
GALLIGNANI 5100 - POTHUAJSE E RE - SUPER
.
CMIMI NE WHATSAPP
00355683670118
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
M.A.B Albania operon ne fushen e makinerive bujqesore me nje eksperience mbi 10 vjecare. Ne jemi furnizues per mjetet bujqesore te reja dhe te perdorura te te gjitha markave perendimore, nga traktore me goma ose me zinxhire deri ne agregate te ndyshem te sektorit bujqesor. M.a.B. Albania eshte ne gjendje per te permbushur te gjitha kerkesat tuaja duke perfshire sherbimin, mirmbajtjen, pjese kembimi te reja dhe te perdorura, trajnimin dhe konsulencen.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Durres-Tirane, prane ekspozites MESHKURTI, Xhafzotaj, Durres Tregoje në hartë
00355683670118
https://www.mabalbania.com
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
00355683670118
Leaflet
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
SHITUR - FIATAGRI 72-86 FRUTTETO - SERA - PEMTARI 3 700 EUR
BIELLE MOTORRI - FIATAGRI SERIA 90 - E RE     4 000 LEK
SHITUR BURREL - TA GEZOJE - SAME CORSARO 70 1 900 EUR
DEUTZ 10006 PER PJESE - GJITHCKA OK        220 000 LEK
Në fillim