Mbledhse bari class 355

0 LEK

Shitet nga: Bardhi 03 Pri 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavajë
Mbledhsja e barit eshte class 350s liner kam dhe shperndarse bari
Leaflet
Në fillim