bca

2 200 EUR

Shitet nga: gazi 11 Sht 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
shitet korrse bari bcs naft 14 me timon hedhri idrualik me kater goma te reja bej nderrin dhe me zetor cmimi diskutushem
Në fillim