Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 26 2022 07:52

TORNADO BINOCULAR 7X50

EUR

Publikuar: Korr 26 07:52
Shikime: 168
Optike 7×50. I papërshkueshëm nga uji edhe nëse zhytet në ujë, armaturë gome rezistente ndaj goditjes, kullim me ane te nitrogjenit, unazë rregulluese e dioptrës, optikë shumëtrajtimi (BAK-4), busull e integruar me ndriçim, shoqerohet me portofol mbajtes, rripa dhe udhëzime për përdorimin Përshkrimi i linkut

CREW SHOP

"PAJISJE DETARE, YACHT CHANDLER, MARINE PARTS - FORNITURE NAUTICHE BARCHE"
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

"PAJISJE DETARE, YACHT CHANDLER, MARINE PARTS - FORNITURE NAUTICHE BARCHE"
168
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697050934

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione