Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 02 2022 07:29

Jobe Tribal Towable 3P

EUR

Publikuar: Gush 02 07:29
Shikime: 178
Jobe Tribal Towable 3PBëhu shefi i towables! Ky tërheqës është bërë veçanërisht për ta bërë hyrjen super të lehtë dhe është një e preferuar e vërtetë e kërkuesve emocionues. Por kur Tribal është në, është në! 8 dorezat me mbrojtëse neoprene sigurojnë një kapje të rehatshme. Lidheni shpejt litarin me sistemin e lidhësve të shpejtë të Jobe dhe shijoni udhëtimin. Tribal është mbështjellë me najlonin më të fortë 840 të qepur dyshe dhe vjen me një fshikëz PVC me diametër 28.
3 vite garanci pas regjistrimit
6 Doreza me mbrojtëse nyjesh neoprene
Najloni i qepur dyfish
Lehtë për të hyrë në dysheme me ajër
Maksimumi 3 persona
Lidhës i shpejtë për tërheqje të lehtë
840 Denier mbulesë najloni
PVC me 28 diametër
Dimensionet kur fryhen: 70,8 x 51,1 x 19,3" | 180 x 130 x 49 cm
Dimensionet kur shfryhen: 59" x 78,7" | 150 x 200 CM
Përshkrimi i linkut

CREW SHOP

"PAJISJE DETARE, YACHT CHANDLER, MARINE PARTS - FORNITURE NAUTICHE BARCHE"
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

"PAJISJE DETARE, YACHT CHANDLER, MARINE PARTS - FORNITURE NAUTICHE BARCHE"
178
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697050934

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione