Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 02 2022 07:42

Jobe Harbor SUP Dock

EUR

Publikuar: Gush 02 07:42
Shikime: 97
Jobe Harbor SUP DockBëni të mësuarit për të vozitur lehtë dhe një aktivitet argëtues në grup me bankën e re krejt të re Harbour SUP të Jobe. Porti ynë me modele të ëmbël sjell vëmendje shtesë për sportin më në modë të momentit në çdo breg. I përshtatshëm për qëllime të shumta si përshpejtimi i procesit të marrjes me qira të SUP (dërrasat notojnë në ujë gjatë gjithë ditës), për ushtrime të jashtëzakonshme SUP-yoga me një qendër qendrore të qëndrueshme për instruktorët ose një shesh lojrash argëtuese për fëmijë dhe familje. Fillestarët SUP mund të prezantohen me SUP në një mënyrë më të ekuilibruar, ndërsa kalorësit më me përvojë mund të punojnë në përsosjen e lëvizjeve. Pavarësisht se cili është qëllimi juaj, Porti është zona juaj e lirë e parkimit SUP.
9'6'' - 2,90 m x 2,90 m
10'11'' - 3,35m x 3,35m
EVA: 55" (139 cm)
Trashësia: 6" (15,0 cm)
Vëllimi: 800+
Pesha: 16,09 kg
Kuvertë tërheqëse EVA 5 mm e trashë
16 unazë D për të lidhur paddle-in tuaj
8 rripa lidhëse
8 kupa mbajtëse
Përshkrimi i linkut

CREW SHOP

"PAJISJE DETARE, YACHT CHANDLER, MARINE PARTS - FORNITURE NAUTICHE BARCHE"
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

"PAJISJE DETARE, YACHT CHANDLER, MARINE PARTS - FORNITURE NAUTICHE BARCHE"
97
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione