Motorr uji yamaha vx 1000 viti 2008

4 800 EUR

Shitet nga: erald 15 Dhj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
shitet motorr uji yamaha vx 1000 viti 2008. me dogane te paguar me karrel , leje lundrimi dhe te gjitha dokumentat,
Leaflet
Në fillim