okazion- aperatura te gjithave modeleve

0 EUR

Shitet nga: Ervin Pjetri 21 Sht 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Aperatura kroskoti ,te gjitha modeleve per gjdo lloj motori .Te reja dhe te perdorura
Ervin Pjetri
  Online
0672172680
Leaflet
Në fillim