Honda 15 me 4 kohe

1 500 EUR

Shitet nga: Honda 24 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Motorri eshte ne gjendje super ka motorrino per te ndezur dhe per tu ngritur eshte me armotizim per tu ngritur nk te mundon fare
Leaflet
Në fillim