Publikuar: Qer 19 2018 10:49

USHIT FLM..FLLUG Me Motor Lister 3 pistona

Publikuar: Qer 19 10:49
Shikime: 59
Shes fllug peshkimi motor nafte lister anglez .Me dokumentat e paguara per nje vite e sapo po ber servisi total .Gjatesia 6m . .Cmimi diskutohet arsyja e shitjes emigrim .Munde ta provoni dhe ta testoni me nje njeri te fushes se saj .Cmimi esht okazion pasi ka vajtur 6000€ .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione