Publikuar: Nën 09 2019 12:01

Skaf

EUR

Publikuar: Nën 09 12:01
Shikime: 111
Shitet skaf i gjat 4.50 dhe i gjere 1.80 skafi shitet per arsye emigrimi skafi eshte me motorr Yamaha40 (4 kohesh full inxheksion) Skafi eshte i pajisur me ollot + karel + pomp cektine edhe 5 servaxhende me dokumeta te paguara deri ne 1 prill . Skafi eshte ne Himare
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione