Publikuar: Korr 25 2018 08:03

skaf 5.7 metra.

EUR

Publikuar: Korr 25 08:03
Shikime: 53
shes skaf 5.7 metra pa motor.serdile te reja..sherbime te bera. skafi shitet sepse pesoi difekt ne motor.skafii ka letrat te paguara.shitet 4500 euro pa karel dhe 5500 euro me karel
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione