Publikuar: Qer 22 2020 05:55

Skaf 5,20 i gjate, Yamaha 100 4cilinder

EUR

Publikuar: Qer 22 05:55
Shikime: 346
Skaf 5,20 i gjate me motorr Yamaha 100 hp 4 kohesh
Skafi i prodhuar ne portugali
I rehatshem me kuverte djelli tavoline radio cd frigorifer
Skafi eshte shume i qëndrueshem i mirembajtur mire
Perfshihet dhe rimorkio.
I negociushem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione