Publikuar: Pri 09 2018 01:10

shitet ose nderroet me nderrim cmim tjeter

EUR

EUR
Publikuar: Pri 09 01:10
Shikime: 48
Gjatesia5,9m
Dokumenta te rregullta Shqiptare
Vende te ulur ne dokumenta 6 persona po mere deri ne 8-9 persona
Morori Yamaha 4t 40 hp
Punime te kryera para 2 vite
Lyere komplet me boje cilsore, salloni i ri me inkelit kundra kripes, ura me inox e re ,tenda e re , kasetofon dhe bokse kundra uji,serbatori inox i ri 50 liter,karrel xingato i sapo lyere, kangjull inoxi, veshur me drru ne ansore.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione