Publikuar: Korr 09 2021 10:29

Okazion

EUR

Publikuar: Korr 09 10:29
Shikime: 134

Shitet gomone 6.5m e gjate me motorr yamaha 140 4-kohesh ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike ne konsum. Gomonia eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme per lundrim+karel si dhe dokumentacion te rregullt.vetem telefonata serioze!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione