Publikuar: Korr 09 2021 10:37

Okazion -Shitet gomone

EUR

Publikuar: Korr 09 10:37
Shikime: 140

Shitet gomone 6.5m e gjate me motorr yamaha 140 4-kohesh ne gjendje shume te mire dhe ekonomike.Gomonia eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme per lundrim +karel si dhe dokumentacion te rregullt.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione