Publikuar: Maj 19 2020 10:18

Motoskaf

EUR

Publikuar: Maj 19 10:18
Shikime: 92
Motoskaf 4.80×1.9
Motori yamaha 40 pothuajse i paperdorur
Mjeti eshte i pajisur mire dhe ne gjendje perfekte
I gatshem per cdo lloj prove
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione