Publikuar: Mar 28 2021 11:55

Manta Yamaha &dhe të tjera

EUR

Publikuar: Mar 28 11:55
Shikime: 37

Shiten maneta yamaha 703 &704
të kopletuara me inpiante dhe apartura.Ose vec sipas kerkeses.
Cmimet jan të diskutueshme dhe mjaft konkurente pasi nuk jam një dyqan dhe malli shitet në mënyr private .Më shum stregoj dot🤐
gjithashtu kam dhe maneta të ndryshme si Honda Suzuki dhe ato të kompletuara. gjithcka ne tel ose wcap
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione