Publikuar: Qer 21 2019 10:30

GOMONE SACS 7m OKAZION

EUR

Publikuar: Qer 21 10:30
Shikime: 178
Me dekumenta gati per lundrim. E paisur me karel me mushaman e saj origjinale. Sallon i ri. Me motorr mercury verado 300 me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra motorrit dhe te kembes. Manet elektrike me tend djelli. Cmimi i pa diskutueshem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione