Publikuar: Jan 09 2022 07:15

Avon Jet Seasport 320

EUR

Publikuar: Jan 09 07:15
Shikime: 9
Avon Jet 320, me motorr te brendshem Yamaha, 80 Hp + rimorkion

Mundesi ndrrimi me gomone me te madhe (4-5m)

E regjistruar dhe ne gjendje shume te mire
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione