Publikuar: Pri 22 2022 01:46

SHITET GOMONE

EUR

Publikuar: Pri 22 01:46
Shikime: 325
📌 Shitet gomone ne gjendje shume te mire
✅ Gjatesia : 3.80 cm e gjate
✅ Me motorr dhe Polumbar
✅ 4 bombula oksigjeni per polumbar
✅ Gjenerator oksigjeni
✅ Set per peshkim nënujor per profesionistë

📍Per me shume info ose per ta pare nga afer na kontaktoni :
📲 0676401206
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione