Publikuar: Qer 03 2022 06:00

Gomone 2022 Salpa Soleil 23 me karrel te ri

EUR

Publikuar: Qer 03 06:00
Shikime: 1388
Shitet Gomone e re Salpa Soleil 23 viti i prodhimit 2022 gjatesia7.15meter me Motor Yamaha i bardhe me 200 kuaj fuqi viti 2022 me 3 vite Garanti, me 5 ore pune, modeli me i ri me komando digitale, doganuar dhe regjistruar me të gjitha shpenzimet e paguara per vitin 2022. ne qmin perfshihen te gjith Aksesoter si:
Karreli, Echolt me Navigation SIMRAD 7"
Muzika Fusion me Subwoofer 1500.-€
Sistemi i ujit te ëmbël Dusch dhe Lavaman. 100liter
Spiranca elektrike. me 50m zingjire, Kopertine për Skafi e motorr, dhe shumë Aksesor tjerë që duhet të interesuarit vetë ti shiqojne me vler mbi 5000,-€
Për informacione më të detaluara mund të më kontaktoni në 0694708200
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione