Publikuar: Maj 19 2022 08:15

Gomone 4m + Motorr 25 cv + Karrel

EUR

Publikuar: Maj 19 08:15
Shikime: 1322
Gomone 4m me motorr 25 cv 2 kohë dhe karrel te gjitha me letra. Gomoneja eshte shume e pastër dhe e bukur . Letrat shqiptare te sapo prera gati për detë. Cmimi 4500 € pak i diskutueshem. Shitet dhe pa karrel 3500€.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione