Publikuar: Pri 17 2022 11:27 Tani jeni duke parë: 1

Shitet skaf

EUR

Publikuar: Pri 17 11:27
Shikime: 958
Tani jeni duke parë: 1
Shes skafin ne gjendje te shkelqyer i gjate 5 mt me motorr suzuki 60kf i tipi ri skafi esht me tende dielli me impjant muzike me drita etj ka dhe karrelin terheqes skafi esht me letra te paguara ose nderrim me mak
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione