OKAZION !!! SHITET SKAF PESHKIMI !!!

4 000 EUR

Shitet nga: Miri 10 Gush 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
OKAZION!!!
Shitet nje skaf rrezine peshkimi.
Mjeti ka permasa 5m gjatesi dhe 1.9m gjeresi.
Eshte i pajisur me 2 motora ne gjendje shume te mire pune:
1)Motori kryesor Yamaha me fuqi motorike 50hp.
2)Motori ndihmes Yamaha me fuqi motorike 5hp.
Mjeti shitet se bashku me karelin dhe eshte me dokumenta te rregullta.
Leaflet
Në fillim