Publikuar: Qer 13 2022 09:05

Okazion gomone ( Shitur)

EUR

EUR
Publikuar: Qer 13 09:05
Shikime: 1307
Shitet gomone 3.10 × 1.6 m . Eshte si e re . Shitet per arsye mos perdorimi . Gomonia ka tre dhoma ajri dhe pjesa e poshteme eshte me dy xhepa ajri dhe dysheme sanduic . Cmimi 950 € i diskutueshem . Mundesi motorri 4 kv 2 kohesh Tomas . Me motorr cmimi eshte 1000 € .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione