Publikuar: Gush 01 2022 05:04

⚠️⚠️Gomone Intex⚠️⚠️(komardare plazhi)

EUR

Publikuar: Gush 01 05:04
Shikime: 901
Shes gomone intex challanger 2
⚠️⚠️eshte komardare plazhi ne forme gomone⚠️⚠️
vetem nje here e perdorur
ka dhe lopatat
e shes per arsye mosperdorimi
2.4m e gjate per dy persona te rritur deri ne 200kg
cmimi i diskutueshemtag gomone komardare intex motorr varke anije
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione