Publikuar: Shk 14 2022 10:46

Shitet Skafi

EUR

EUR
Publikuar: Shk 14 10:46
Shikime: 34
Shitet skaf me te gjitha dokumentat e prera per nje vit gjendja super si nga brenda dhe nga jasht motor 25 kuaj fuqi marka Merkuri gjatesija 4.20 me 2 gjersi disponon te gjitha paisjet e nevojshme . Mundesi ndrrimi dhe me makin .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione