Publikuar: Qer 15 2022 08:10

SHES MOTORSKAF (Gliser)

EUR

Publikuar: Qer 15 08:10
Shikime: 1007
Shes motorskaf Gliser me gjith karrocen ( karel) per terhequr. ne gjendje shum te mire praktík dhe i manovrueshem. Çmimi pak i diskutushem. Kontakti vetem ne whatsap sepse nuk ndodhem ne Shqiperi
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione