Publikuar: Korr 31 2022 12:51

Varke Me kabine 6m

EUR

Publikuar: Korr 31 12:51
Shikime: 260
Shitet varke 6 metra e gjate 2.2 metra e gjere. Me motor 75 mercury. Shitet dhe me motor dhe pa motor. Shitet dhe vec e vec. Cemimi varke motor 5200 euro pa karel
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione