Publikuar: Pri 23 2022 10:22

Shitet skaf 5m me motorr ''Mercury'' 40-60 ,4T

EUR

Publikuar: Pri 23 10:22
Shikime: 383
Shitet skaf me gjatesi 5m dhe gjeresi 1.8m. Eshte shume i mire si motorr me te gjitha sherbimet e bera , eshte ekonomik dhe me dokumenta te rregullta. Ka hapsire te bollshme brenda dhe eshte ne gjendje pune shume te mire.
Mjeti disponon gjithashtu :
Karel
Mates thellesie ''Garmin''
GPS ''Garmin''
Power elektrik (thellesia maksimale 650m)
Motorr ndihmes Suzuki 5 ,2T
Grepa (per peshk merluc ) 1500 cop me xhogolino nr:8
Grepa (per peshk te bardh) 1500 cop, nr:11-12
Jelek shpetimi dhe fishekzjarr shpetimi
Per me shume info kontaktoni ne nr e telefonit .

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione